نکاتی در مورد پیام رسان تلگرام و جلوگیری از هک شدن تلگرام

ساخت وبلاگ
چکیده : نکاتی در مورد پیام رسان تلگرام و جلوگیری از هک شدن تلگرام شاید شما هم این روزها از آشنایان خود در مو... با عنوان : نکاتی در مورد پیام رسان تلگرام و جلوگیری از هک شدن تلگرام بخوانید :

نکاتی در مورد پیام رسان تلگرام و جلوگیری از هک شدن تلگرام

شاید شما هم این روزها از آشنایان خود در مورد هک شدن تلگرام مطالب پراکنده ای شنیده باشید و یا حتی خودتان یکی از کسانی باشید که تلگرامتان هک شده و به دام هکرها افتاده اید.

تصور کنید در منزل یا محل کارتان نشسته اید که یک پیام، حاوی یک کد 5 رقمی از شرکت تلگرام با همان لوگوی آبی آسمانی به همراه موشک کاغذی سفید دریافت می کنید. بلافاصله اینبار در یک گفتگوی دیگر باز هم از طرف تلگرام و باز هم با همان لوگوی آبی آسمانی به همراه موشک کاغذی سفید رنگ، پیامی به زبان فارسی و شاید هم انگلیسی با این مضمون که "شرکت تلگرام برای تایید شماره شما نیازمند دریافت کد ارسالی می باشد و در صورتی که کد ارسال نشود، شماره شما از سرور تلگرام حذف خواهد شد" به دستتان می رسد. و شما هم با تصور اینکه پیام از طرف تلگرام ارسال شده است، کد را برای هکر محترم فرستاده و دسترسی به حساب شخصی خود را به جناب هکر هدیه می دهید. و از اینجا داستان رنگ دیگری به خود می گیرد، ارسال پیامهای نا مربوط به دوستان، آشنایان و دیگر افراد و تشکیل گروه های غیر اخلاقی و یا حتی سوء استفاده های مالی و... یکی از چندین و چند پیامد ناگوار این اتفاق شوم می باشد.

 

نکاتی در مورد روابط,نکاتی در مورد بارداری دوم,نکاتی در مورد مردان,نکاتی در مورد بارداری,نکاتی در مورد زنان,نکاتی در مورد بدنسازی,نکاتی در مورد خانه داری,نکاتی در مورد ازدواج,نکاتی در مورد عکاسی,نکاتی در مورد پوست,...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : دوشنبه 26 مهر 1395 ساعت: 1:31